Manager Desktop Edition

Mac OS için Muhasebe Programı
BİLGİ
  • LisansÜcretsiz
  • Boyut8.79 MB
  • Sürüm15.0.28
  • DilTürkçe
  • GeliştiriciNGSoftware Pty Ltd
Manager Desktop Edition; Mac OS işletim sistemine sahip bilgisayarlarınızda kullanabileceğiniz, küçük ve orta ölçekli firmalar için özel olarak geliştirilmiş, fatura takibi ve ön muhasebe işlemlerinizin kayıt ve takibi gibi işlemlerinizi pratik bir şekild

Manager Desktop Edition; Mac OS işletim sistemine sahip bilgisayarlarınızda kullanabileceğiniz, küçük ve orta ölçekli firmalar için özel olarak geliştirilmiş, fatura takibi ve ön muhasebe işlemlerinizin kayıt ve takibi gibi işlemlerinizi pratik bir şekilde yapabilmeniz amacı ile tasarlanmış, kolay kullanıma sahip bir muhasebe programıdır.

Tamamen ücretsiz olarak Mac OS kullanıcılarına sunulan yazılım sayesinde işletmenize ait tüm nakit giriş, çıkış ve fatura işlemlerinizi detaylı bir şekilde kayıt ve takip edebilirsiniz. Ayrıca kar marjını hesaplayabilir, işletmenizin giderlerini hesaplayabilir ve faturalarınızı arşivleyebilirsiniz.

Manager Desktop Edition yazılımı; Gelen Para, Giden Para, Satış Faturaları, Satın Alma Faturaları, İletişim Bilgileri ve Raporlama modüllerinden oluşmaktadır. Her bir modüle tek bir fare tıklaması ile ulaşabilir ve tüm muhasebe işlemlerinizin kayıt ve takibini yapabilirsiniz.

Firmanızın genel muhasebe işlemlerini tutabileceğiniz pratik kullanımlı bir yazılım arıyorsanız Manager Desktop Edition tam size göre. Mutlaka denemelisiniz.

Manager Desktop Edition indir